Monitor 23.8" Dell P2425D IPS 2560x1440/100Hz/5ms/HDMI/DP/USB/pivot je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 23.8 inča.
Veličina ekrana23.8 inča
Rezolucija2.560 x 1.440
Paleta boja16.7 miliona boja
BojaCrna
Tip panelaIPS
Pozadinsko osvetljenjeLED Edgelight
Ekran
Veličina ekrana
23.8 inča
Rezolucija
2.560 x 1.440
Tip panela
IPS
Pozadinsko osvetljenje
LED Edgelight
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.500:1
Osvetljenje
350 nita
Odziv
5ms
Vertikalno osvežavanje
100Hz
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2058mm x 0.2058mm
Paleta boja
16.7 miliona boja
Ostalo
Anti-glare, 3H hard coating, 99%(sRGB), TÜV Rheinland Certified
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
1
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
5
USB priključci
3x USB 5Gbps tip A downstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream, 1x USB 5Gbps tip B upstream
Dodatne funkcije
Ostalo
Dell Display Manager
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
538.7mm
Dubina
249.8mm
Visina
364mm ~ 410.8mm
Pakovanje
Naponski kabl, DisplayPort kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl
Masa
5.08kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
E
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima