Monitor 23.8" Dell U2424H IPS 1920x1080/120Hz/5ms/HDMI/DP/USB je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 23.8 inča.
Veličina ekrana23.8 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Paleta boja16.7 miliona boja
BojaBela
Tip panelaIPS
Pozadinsko osvetljenjeEdge-LED
Ekran
Veličina ekrana
23.8 inča
Rezolucija
1.920 x 1.080
Tip panela
IPS
Pozadinsko osvetljenje
Edge-LED
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.000:1
Osvetljenje
250 nita
Odziv
5ms
Vertikalno osvežavanje
120Hz
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2745mm x 0.2745mm
Paleta boja
16.7 miliona boja
Ostalo
Anti-glare, 3H hard coating, 85% of DCI-P3, TÜV-certified, Low Blue Light, 100% sRGB, 100% BT.709, Delta E < 2, Senzor ambijentalnog osvetljenja
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
2
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort out (MST)
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 1.4
Ukupno USB priključaka
5
USB priključci
1x USB 3.2 tip C upstream, 1x USB 3.2 tip C downstream, 3x USB 3.2 downstream
Audio izlaz
3.5mm
Dodatne funkcije
Power delivery (preko USB-C)
Do 15W
Podržane tehnologije
Daisy Chain
Ostalo
Dell Display Manager, Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Bela
Širina
538.64mm
Dubina
181.75mm
Visina
364mm ~ 496.53mm
Pakovanje
Naponski kabl, DisplayPort kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl
Masa
5.38kg (sa postoljem)
Stanje
Nekorišćeno
Energetska efikasnost
Energetska klasa
D
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima