Monitor 27" Dell Alienware AW2725DF OLED 2560x1440/360Hz/0.03ms/HDMI/DP/USB je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 26.7 inča.
Veličina ekrana26.7 inča
Rezolucija2.560 x 1.440
Paleta boja1.07 milijardi boja
BojaCrna
Tip panelaQD OLED (Quantum Dot OLED)
Pozadinsko osvetljenjeSamoemitujući (OLED)
Ekran
Veličina ekrana
26.7 inča
Rezolucija
2.560 x 1.440
Tip panela
QD OLED (Quantum Dot OLED)
Pozadinsko osvetljenje
Samoemitujući (OLED)
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.500.000:1
Osvetljenje
1.000 nita
Odziv
0.03ms
Vertikalno osvežavanje
360Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync Premium Pro
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2292mm x 0.2292mm
Gaming
Da
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
Dell Comfort VIew, Low Blue Light, Delta E < 2, 99.3% of DCI-P3, Quantum Dot
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
2
DisplayPort priključci
2x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
5
USB priključci
1x USB 3.2 tip B upstream, 1x USB 3.2 tip C downstream, 3x USB 3.2 downstream
Dodatne funkcije
Podržane tehnologije
AlienFX Lighting
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
609.11mm
Dubina
243.69mm
Visina
406.2mm ~ 516.2mm
Pakovanje
Naponski kabl, DisplayPort - DisplayPort kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip B kabl, DisplayPort - USB-C kabl
Masa
4.3kg (bez postolja)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
G
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima