Monitor 32" Dell Alienware AW3225DM VA 2560x1440/180Hz/1ms/HDMI/DP/USB je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 31.5 inča.
Veličina ekrana31.5 inča
Rezolucija2.560 x 1.440
Paleta boja1.07 milijardi boja
BojaInterstellar Indigo
Tip panelaVA
Pozadinsko osvetljenjeLED Edgelight
Ekran
Veličina ekrana
31.5 inča
Rezolucija
2.560 x 1.440
Tip panela
VA
Pozadinsko osvetljenje
LED Edgelight
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
3.000:1
Osvetljenje
400 nita
Odziv
1ms
Vertikalno osvežavanje
180Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2724mm x 0.2724mm
Gaming
Da
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
3H hard coating, 95% of DCI-P3
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
1
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka
2
HDMI priključci
2x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
3
USB priključci
1x USB 5Gbps tip B upstream, 2x USB 5Gbps tip A downstream
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Interstellar Indigo
Širina
707.4mm
Dubina
232mm
Visina
473.75mm ~ 583.33mm
Pakovanje
DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl
Masa
9.63kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
G
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima